طراحی سایت

طراحی انواع سایت :

 1. فروشگاهی
 2. خدماتی
 3. شرکتی
 4. شخصی
 5. رزومه کاری
 6. آموزشی
 7. تبلیغاتی
 8. دانلودی
 9. راهبردی
 10. خبرگزاری

علت نیازمند بودن به طراحی سایت چیست؟

 1. طراحی وب سایت سبب ایجاد یک کسب و کار همیشگی برای شما می شود به این صورت که این کسب و کار بر خلاف کسب و کارهای دیگر هیچ گونه تعطیلی ندارد. این کار سبب می شود تا شما وب سایتی داشته باشید که در تمامی روزها ، ساعات و ثانیه های شبانه روز سبب ایجاد در آمد برای شما می گردد. دقیقا مثل کارمندی که تمام شبانه روز مشغول به فعالیت است.
 2. حریف شما مطمئنا داری یک وب سایت است بنابراین مشاغلی که با طراحی وب سایت دارای یک سایت شده اند دارای یک مزیت مثبت هستند. آن ها خیلی راحت تر از شما مشغول جذب مشتری هستند.
 3. امروزه کسب و کارهایی که که دارای سایت هستند به راحتی از طریق جستجو در موتور گوگل قابل دسترس هستند. به خصوص امروزه که همه افراد دارای تلفن های هوشمند هستند و به راحتی از طریق جستجو در گوگل می توانند شما را پیدا نمایند.
 4. داشتن یک سایت سبب ایجاد اطمینان برای مشتریان شما می شوند. معمولا در سایت ها اطلاعاتی نظیر شماره های تماس ، آدرس شرکت ، نماد اعتماد و … قرار می گیرند که باعث می شود تا مشتریان با اعتماد و اطمینان بیشتری خرید نمایند.
 5. معمولا مشاغلی که دارای سایت هستند درآمد بیشتری نسبت به مشاغلی دارند که بدون سایت هستند.
 6. شما با داشتن سایت ، خود را در برابر دید چند میلیاردی در جهان قرار می دهید این به نوبه خود باعث افزایش بازدید ، افزایش خرید و بهبود و رونق کسب و کار شما می گردد.
 7. داشتن وب سایت سبب افزایش فروش شما می شود ، امروزه با ایجاد فروشگاه های اینترنتی در سراسر جهان بسیاری از شرکت ها خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می دهند
 8. با توجه به اینکه وب سایت ها از سراسر جهان قابل دسترس هستند برخلاف کسب و کارهایی که فقط در یک محله یا استان فعالیت دارند. بنابراین شما با داشتن یک سایت خود و کسب و کارتان را جهانی می کنید .آیا می‌خواهید کسب‌وکار خود را بصورت آنلاین گسترش دهید و به طراحی سایت حرفه‌ای نیاز دارید؟کافی است با طراحی سایت امیدوب در ارتباط باشید.

 

سئو و بهینه سازی وبسایت